O nas

STARPAK

to marka artykułów szkolnych, biurowych i prezentowych.

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie trwałych produktów, które towarzyszą dzieciom w szkole i w domu. Produkty STARPAK wspierają twórczy i kreatywny rozwój dzieci.

Dążymy do tego, by każdy znalazł w ofercie STARPAK to, czego potrzebuje, w jakości, jakiej oczekuje i w optymalnym stosunku jakości do ceny.

Trwałość bez kompromisów

Nasze produkty wyróżniają się trwałością. Stawiamy na rozwiązania które są sprawdzone pod względem wytrzymałości produktu, surowców, technologii, wykończenia i designu. Cały czas szukamy nowych, jeszcze lepszych rozwiązań, materiałów, technologii, oraz partnerów produkcyjnych, którzy podniosą wytrzymałość naszych produktów.

W trosce o trwałość naszych produktów, stworzyliśmy trzystopniową superkontrolę trwałości.

Pierwszy stopień to wewnętrzny system kontroli w naszej firmie. 

Drugi stopień to regularne testy prowadzone przez niezależną firmę audytorską między innymi, pod względem: jakości wykonania, stylu, koloru, sposobu pakowania.
 

Trzeci, kluczowy, stopień naszej superkontroli to udostępnienie produktów konsumentom do ich przetestowania w normalnym użytkowaniu, zbieranie po określonym czasie informacji zwrotnej i wdrażanie na tej podstawie koniecznych usprawnień.

 

 

Programy licencyjne
produktów dla dzieci
i młodzieży

Partnerzy:

20 lat rozwoju
na rynku polskim
i międzynarodowym

Ponad
2000
produktów w ofercie

Ponad
180
odbiorców hurtowych
w Polsce

Ponad
137
odbiorców
w 33 krajach świata

Społeczna odpowiedzialność

Nasze artykuły szkolne tworzymy z myślą o dzieciach, dlatego właśnie od wielu lat współpracujemy z różnymi Fundacjami i Stowarzyszeniami niosącymi pomoc dzieciom.

 

Uważamy, że każde dziecko powinno mieć szczęśliwe i twórcze dzieciństwo.